Náterové hmoty, farby, laky

Farby, laky, lazúry

Vyberte si zo širokej palety farieb od renomovaných značiek, ktoré poskytujú najvyššiu kvalitu a inovácie vo svete náterov a farieb.

Farby do interiéru a exteriéru 

V našej ponuke nájdete všetky druhy farieb do interiéru ,disperzné, oteru vzdorné, umývateľné, latexové s extrémnou odolnosťou voči umývaniu, protiplesňové, silikátové s vysokou paropriepustnosťou, magnetické, trblietajúce sa farby, ochranné transparentné polymérové nátery v matnom, polomatnom a lesklom prevedení. Ponúkame farby biele v rôznych stupňoch belosti a aj vo farebných odtieňoch , buď hotové  alebo Vám natónujeme farbu podľa Vášho výberu na plne automatickom tónovacom zariadení na počkanie

Farby do exteriéru Vám taktiež namiešame na počkanie podľa vybratého odtieňa na plneautomatickom miešacom zariadení.V ponuke máme farby  fasádne akrylové, silikátové, silikónove, fasádne farby so spevňujúcimi vláknami, elastické hydroizolačné fasádne farby fasádne farby na báze vápna, špeciálne fasádne farby odrážajúce infračervené žiarenie ,znižujúce povrchové zahrievanie fasády

Farby a aj penetračné nátery ponúkame v rôznych baleniach od 2 L do 40 L.

Farby na kov

V našej ponuke  nájdete všetky druhy farieb na kov, základné syntetické a vodouriediteľné farby, samozákladujúce farby 3v1 , farby na radiátory, vrchné emaily syntetické alebo vodouriediteľné

Farby ponúkame v hotových odtieňoch alebo Vám vieme namiešať na počkanie odtieň podľa Vášho výberu, v lesklom, polomatnom alebo matnom prevedení. Ponúkame aj dvojzložkové základné epoxidové a polyuretánové farby, polyuretánové a epoxidové emaily, jednošichtové farby, farby na strechy a kovové konštrukcie, špeciálne farby s tepelnou odolnosťou, kováčske  farby  a patiny, farby s kovovým efektom, farby kladivkové .Farby ponúkame v rôznych balenia od 0,7 L až do 30 L

Súčasťou ponuky sú aj odhrdzovače, odmasťovače, odstraňovače starých náterov a riedidlá.

 

Autoopravarenský program – autolaky

V ponuke máme aj široký sortiment  výrobkov pre autoopravárenský priemysel ako základy,1K/2K plniče na rôzne druhy podkladov, inhybítory  hrdze, vrchné   emaily v širokej farebnej škále, PE  tmely, bezfarebné laky, produkty na ochranu podvozkov, produkty na špeciálne lakovanie dekoratívne lakovanie.

Namiešame  Vám auto laky a metalízy  a naplníme Vám farby  do sprejov, buď jednozložkových  alebo dvojzložkových. 

Súčasťou je aj doplnkový sortiment ako pásky, zakrývacie fólie, čistiace a odmasťovacie prostriedky, riedidlá, tužidlá, striekacie zariadenia, striekacie pištole, trysky, antikorózne produkty, čistiace utierky, brusivá a  autokozmetika .

Farby a živice na podlahy 

Ponúkame Vám farby na betónové podlahy, do pivníc, garáži, priemyselných objektov, výrobných hál, umývacích liniek, potravinárskych prevádzok. Farby sú buď jednozložkové alebo 2 komponentné, na vodnej , syntetickej, epoxidovej alebo polyuretánovej báze.

Farby sú dostupné v širokej škále odtieňov, možné je aj individuálne namiešanie vybraného odtienu.

V ponuke máme taktiež epoxidové, polyuretánove , polyuretáncementové živicové stierky na zhotovenie priemyselných podláh v hrúbkach 2-8 mm, s vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou , ďalej kremičité a filtračnú piesky rôznych frakcií a farebné chipsy.

Do tejto kategórie patria aj farby na bazény a farby na dopravné značenie a asfalt v rôznych baleniach a odtieňoch..

Spreje  

Príďte  si vybrať zo širokého výberu farieb v sprejoch, základných farieb na kov a plasty, vrchných rýchloschnúcich emailov v širokej farebnej škále, sprejov zo špeciálnymi efektami.

Súčasťou ponuky sú aj  farby v sprejoch do vysokých teplôt, spreje na disky, zinkové spreje, inhybítory hrdze, mazivá a a lepidlá v spreji, čističe a odmasťovače v spreji, tesnenia v spreji,

spreje flexibilné bez použitia základu, spreje s dekoratívnymi efektami Marble look, spreje na textil,

spreje s drsnou štruktúrou.

Súčasťou ponuky sú aj značkovacie  fluorescenčné spreje v rôznych odtieňoch.

Priemyselné nátery

Naši zákazníci vo všetkých priemyselných oblastiach požadujú predovšetkým jedno : nátery pre optimálnu ochranu a vysokokvalitnú  optiku svojich výrobkov. Na základe našich dlhoročných skúseností ,poznaní  Vašich požiadaviek Vám vieme poradiť a navrhnúť  optimálne riešenie pre Váš projekt.

Ponúkame nátery pre všeobecný priemysel, nátery pre  priemysel  ACE/ Agricular, Construction a Earthmoving/ ako je výroba poľnohospodárskych strojov a zariadení, stavebných strojov a a vozidiel, dopravných a manipulačných liniek a zariadeni. ktoré sú vystavované extrémnemu zaťaženiu, ako sú  UV žiarenie, poveternostné vplyvy, obrus a  silné znečistenie. Ochrana voči korózii ,vynikajúca chemická a mechanická odolnosť, UV odolnosť sú podstatné vlastnosti našich výrobkov.

 

Priemyselné nátery

 • základné nátery  jednozložkové alkydové, 2- zložkové epoxidové,
  2- zložkové polyuretánové,
 • samozakladajúce  nátery
 • medzivrstvé  vysokosušinové  epoxidové a polyuretánové  nátery
 • vrchné  alkydové jednozložkové nátery, dvojzložkové vysokosušinové  epoxidové a polyuretánové  nátery s vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou a UV stálosťou a s excelentnou krycou schopnosťou.
 • DCC  / Dual Cure Chemistry/ nátery, ktoré zabezpečujú extrémnu životnosť pri tenkej vrstve náteru s vysokým obsahom sušiny,  s extrémnou tvrdosťou a unikátnou rýchlosťou schnuťia, extrémnou antikoróznou ochranou, spĺňajú C5 I systém-aplikácia a transport možný počas jedného dňa
 • hybridné nátery na báze  špeciálnych generických živíc a aktivátorov pre zabezpečenie rýchlej aplikácie tzv. mokré- do- mokrého s s extrémnou životnosťou, majú vynikajúce samo zakladajúce vlastnosti /direct to metal/ a spĺňajú podmienky automotive priemyslu
 • protipožiarne nátery na kovové a drevené konštrukcie

Príslušenstvo a doplnkový sortiment  

Pre profesionálne zvládnutie prác , či už maliarskych alebo stavebných potrebujete kvalitné profesionálne náradie a kvalitné výrobky a ochranne pomôcky , ktoré urýchlia a  zjednoduchšia  Vami vykonávané práce.

V našej ponuke je široký sortiment kvalitného pracovného maliarskeho a stavebného náradia, štetcov, valcov ,pások, zakrývacích fólii, lepidiel, špachtiel, hladítok, brusiva,  škrabiek a  kompletného doplnkového sortimentu pre maliarov a stavbárov. 

WAGNER

U nás nájdete celý sortiment striekacích pištolí a  systémov WAGNER. Náhradných dielov a doplnkového sortimentu ako trisky, sitká, hadice, predĺženia atď.

.

Stavebné hmoty, stavebná chémia

STAVEBNINY

Stavebniny pre Vašu stavbu alebo renováciu

 • materiály na suchú výstavbu,
 • kazetové stropné systémy,
 • tepelné a zvukové izolácie budov, podláh, stropov,
 • ETICS – zatepľovacie systémy budov (fasády), fasádne omietky, mozaikové omietky,
 • hydroizolácie spodných stavieb, balkónov,
 • kamenné koberce,
 • obkladové tehličky a kamene,
 • odvodňovacie žľaby – záhrada – dom -cesty,
 • lepidlá na obklady a dlažby,
 • špárovacie hmoty, tmely, peny,
 • betóny, opravné malty, nivelačné hmoty,
 • štukové, jadrové a murovacie malty,
 • materiály na sanáciu muriva,
 • podlahové systémy,
 • balkónové systémy.

Zabezpečujeme dopravu na stavbu.

(auto s rukou alebo dodávka). 

Dekoratívne techniky SAN MARCO

Štúdio dekoratívnych úprav stien

Vyberte si zo širokej palety farieb od renomovaných značiek, ktoré poskytujú najvyššiu kvalitu a inovácie vo svete náterov a farieb.

Príďte sa poradiť s odborníkom, pozrieť si vzorkovníky a vybrať si to najlepšie riešenie pre vašu stavbu či rekonštrukciu.

Dekoratívne omietky na stenu, imitácie betónových povrchov a dekoratívne lišty. Trendové farby, moderné textúry, kvalitné nátery a spracovanie.

Spojenie krásy starých techník s modernými materiálmi. Jedinečné, neopakovateľné povrchy. Alternatívna náhrada k drahým tapetám či kamenným obkladom. Metalické efekty, benátsky štuk a mnoho iných.

Dekoratívne omietky sú veľmi zaujímavým doplnkom Vášho interiéru. Dodajú miestnostiam inú dimenziu.

Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a zabezpečenie realizácie prác.

Miešanie odtieňov dekoratívnych omietok na počkanie u nás na predajni.

Tapety, lepidlá

Tapety

Ponúkame Vám široký sortiment tapiet od popredných európskych výrobcov, včítane rôznych druhov lepidiel na tapety a náradia na tapetovanie.

Vliesové tapety

Vlies – inak povedané sklo vlákno, je novinka vo svete tapiet. Je to spodná strana tapety, ktorej rozmery sa nemenia pôsobením vody či lepenia, čím si pri lepení zachováva pôvodnú šírku. Spoje sa prisúvajú k sebe na doraz. Tiež ich obrovská výhoda spočíva aj v samotnom odstránení zo stien. Tým že sklo vlákno je pevnejšie, tapety sa strhávajú v celých pásoch za sucha dole a stena ostane neporušená.

Vliesové penové tapety

Sú vhodné na panely, majú dve vrstvy, sú teda hrubšie a odolnejšie ako klasické papierové tapety, lepšie zakryjú nerovnosti panelov.

Vliesové vinylové tapety

Sú to tvrdé tapety vhodné do frekventovaných priestorov (chodby, kuchyne) odolné voči oteru.

Exkluzívne tapety

Tieto tapety sú navrhnuté svetovo známymi dizajnérmi. Majú nadštandardné šírky, a sú zaujímavé najmä neštandardnými extravagantnými vzormi. Dosahujú najvyššiu kvalitu a prevažná väčšina je na vliesovom podklade.

Textilné tapety

Textilné tapety sú textilné vlákna, ktoré sú aplikované na vliesovom podklade. Často pôsobia veľmi honosne a elegatne a dajú sa skombinovať s rôznymi doplnkami.

Pri výbere tapiet z množstva katalógov Vám poradí náš tím skúsených pracovníkov.

Zabezpečíme aplikáciu profesionálnymi  tapetármi s dlhoročnými skúsenosťami.

Doporučujeme osobnú návštevu v našom  showroome , nakoľko  najvhodnejšie  je   vizuálne posúdenie  tapiet priamo  z katalógov.

Katalógy tapiet na stiahnutie nájdete v našom e-shope.

Pletivá, ploty, brány

Ploty, pletivá, bránky

Ponúkame kompletný sortiment výrobkov pre oplotenie stavieb, rodinných domov, firemných
areálov, skladov , športovísk a poľnohospodárskych objektov.

 • štvorhranné pletivá pozinkované/poplastované včítane stĺpikov, vzpier a kompletného príslušenstva
 • zvarované siete ZN+PVC včítane stĺpikov, vzpier a kompletného príslušenstva v rolkách
 • brány a bránky včítane kompletného príslušenstva
 • okrasné pletivá včítane stĺpikov, vzpier a kompletného príslušenstva
 • panelové 2D/3D oplotenia včítane stĺpikov, vzpier a kompletného príslušenstva
 • pletivá pre športoviská a tenisové kurty včítane stĺpikov, vzpier a kompletného príslušenstva
 • chovateľské pletivá včítane stĺpikov, vzpier a kompletného príslušenstva
 • pletivá pre poľnohospodárstvo a lesnícku výrobu
 • uzlové pletivá
 • mobilné oplotenia
 • ostnatý drôt a bavolety
 • tienidlá na ploty
 • podhrabové dosky
 • kompletné príslušenstvo
Pletivá, ploty, brány

PRIEMYSELNÝ SORTIMENT

 Špeciálne produkty pre priemysel,strojárstvo a stavebníctvo.

 • výrobky na údržbu strojov , mechanizmov, dopravných zariadení, poľnohospodárskych mechanizmov, stavebných a dopravných strojov, v kvapalnom zložení alebo v sprejoch
 • špeciálne mazacie prostriedky s vysokou odolnosťou voči  vysokým teplotám a tlakom, s odolnosťou voči korózii
 • výrobky na ošetrovanie, ochranu a starostlivosť  o stroje a zariadenia
 • technické kvapaliny ,mrazuvzdorné  kvapaliny do chladičov,
 • výrobky na tesnenie, zaisťovanie a konzerváciu  šróbových spojení,
 • profesionálne pásky lepiace, lakovacie, maskovacie, jednostranné, obojstranné, vysoko tepelne odolné,  pre priemyselné použitie a auto priemysel
 • lakovacie utierky a zakrývacie fólie pre priemyselné striekanie
 • produkty na vysokoúčinné  priemyselné čistenie a odmasťovanie strojov, podláh, určené pre všetky odvetvia priemyslu a rôzne druhy strojov a mechanizmov
 • na priemyselné čistenie kuchynských a stravovacích zariadení
 • tekuté pigmenty do miešacích automatických zariadení na kolorovanie farieb
 • priemyselné lepidlá

Špeciálna chémia pre výrobky z betónu 

 • odformovacie prostriedky na vodnej báze  pre pohľadové betóny a betónové výrobky
 • papiere na vymývanie betónových  povrchov  pre betónovú dlažbu,
 • vymývače betónových povrchov , hydrofóbne výrobky
 • impregnacie a hydrofobizácie na betónové výrobky a stavebné pohľadové betóny a prírodné kamene
 • plastifikátory  pre zhotovovanie homogénnych pohľadových a architektonických betónov
 • polypropilénové fibrilované vlákna do betónových poterov  a podláh

V prípade záujmu o vyššie uvedené výrobky  nás kontaktujte, radi Vám poradíme a vytipujeme produkt podľa Vaších požiadaviek.